Honda Felsefesi

Telif Hakkı

www.honda.com.tr adresinde bulunan websitesinin adı, adresi, tasarımı ve tüm içeriğinin telif hakları( bunlarla sınılı kalmamak kaydı ile yazılı metinler, uygulamalar, müzikler, sesler, resimler fotoğraflar, animasyonlar, web sitesi formatı, web sitesi düzenlemeleri ve diğer her çeşit bilgi dahil olmak üzere) Honda Motor Co. Ltd. ve Honda Türkiye A.Ş.’ye aittir ve ilgili mülkiyet, telif hakkı, ticari marka, patent ve diğer kanunlar kapsamında korunmaktadır.

İçerik ile sunulan tüm bilgiler, görseller, videolar, çizelgeler ve grafikler fikri ve sınai mülkiyet haklarınca korunmakta olup kişisel amaçlar hariç ticari amaçla kopyalanamaz, kullanılamaz, değiştirilemez, bastırılamaz, dağıtılamaz, yayınlanamaz, uyarlanamaz, kamuya açık şekilde iletilemez ,lisans alınamaz ve yasa dışı kullanımı yasaktır. Üzerinde değişiklik yapılarak başka websitelerinde veya baskılı materyallerde kullanılamaz.

Copyright © Honda Motor Co. Ltd. ve Honda Türkiye A.Ş.

Ticari markalar

Honda kurumsal websitesinde (www.honda.com.tr) yer alan tüm ticari markalar, logolar ve amblemler Honda Motor Co. Ltd. ve Honda Türkiye A.Ş.’ye aittir. Honda Türkiye A.Ş.’nin yazılı izni olmadan hiçbir şekilde kullanılamaz, değiştirilemez, bastırılamaz, dağıtılamaz, yayınlanamaz ve lisans alınamaz.